Excel İletişim’e yeni CEO

Ajansın yeni CEO'su Burçak Taşkın oldu.

11.02.2016 - 14:01 | MediaCat

Excel İletişim'e yeni CEO

1994 yılından bu yana faaliyet gösteren ve bu yıl organizasyon yapısını yenileyerek hizmet alanını “iletişim ve algı yönetimi” olarak tanımlayan Excel İletişim ve Algı Yönetimi, yeni dönemde şirketin CEO mevkisinde görev alacak ismi belirledi.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezuniyetinin ardından sektörde geçirdiği 17 yılın 10 yıldan aşkın bir diliminde Excel İletişim bünyesinde hizmet veren Burçak Taşkın, alınan kararla ajansın yeni CEO’su oldu.

Yeni mevkisi hakkında konuşan Burçak Taşkın hizmet alan tüm kurum ve markaların sektörden beklentilerini hızla yenilemelerinin artık kaçınılmaz bir zorunluluk olduğunu ve dolayısıyla Excel İletişim olarak kuruluşlarından bu yana bilinçli olarak kullanmadıkları PR veya halkla ilişkiler kavramının Türkiye’deki dar ve sığ algısından kaynaklanan taktiksel ve tek yönlü hizmet beklentisinin artmasına daha çok katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Bu durumun gelecek için öngördükleri en değerli fırsat olduğunu belirten Taşkın, bu nedenle, yeni süreçlerinin en çok potansiyel iş ortaklarının dar alandan çıkarak beklentilerinin sınırlarını genişletmelerini teşvik etmeyi ve bu alandaki dönüşümlerine katkı sağlamayı hedeflediğini açıkladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.