MediaCat

Yeni otomobile ikna korosu

Škoda İsveç, farklı marka araç sahiplerinin gönlünü Noel’de çocuk korosuyla çalma niyetinde.

En çok tercih edilen otomobil markası olmadığı Stokholm banliyölerinde Noel vesilesiyle şansını denemek isteyen Škoda, rakiplerinin müşterilerini çocuk korosu yardımıyla ikna etmeye çalıştı.

Ay boyunca Noel ezgilerinin sıkça işitildiği ve sevildiği ülkede Adolf Fredrik Müzik Okulu ile işbirliği yapan marka, şef Tony Margeta yönetimindeki çocuk korosuyla yollara koyuldu. Yaşları 11 ila 13 arasında değişen çocuklardan oluşan koro, her birinin önünde rakip marka otomobillerin park ettiği 10 kadar evi Škoda Enyaq temalı Noel şarkılarıyla ziyaret etti. İkna korosu, rakipleri tercih edenlerin otomobil markası tercihlerini değiştirmeye çalıştı.

İnsanların dikkatini tamamı elektrikli ve yenilenmiş Enyaq’a bol mizahla çekmek istediklerini söyleyen Škoda İsveç Pazarlama Direktörü Stefan Nygren, Adolf Fredrik Müzik Okulu işbirliği ve Noel ruhuyla, neşe ve kahkaha yayma niyetinde olduklarını belirtiyor.

Nord DDB Kreatif Direktörü Josephine Wallin Ankarstrand da markaların dikkat çekmek için yarıştığı Noel döneminde markayla birlikte esprili, eğlenceli ve yaratıcı kampanyalar hazırladıklarını söylüyor. Ankarstrand, “Škoda en büyük marka değil belki ama en akıllısı olabilir. Kim kapısını Noel şarkıları söyleyen eğlenceli bir koroya açmaz ki? Şarkılar bagaj alanına, test sürüşlerine ve paranın karşılığına dair olsa bile” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.