MediaCat

Yemeksepeti yeni yerinde

Yemeksepeti, yeni ofisinin tanıtımı için eğlenceli bir video yayınladı.

Yemeksepeti yeni yerinde

Kısa bir süre öncesine kadar operasyonlarını Beşiktaş’taki ofisinden yürüten Yemeksepeti taşındı. Levent’e, Yemeksepeti Park adındaki yeni ofisine geçen ekip, haberi Twitter’dan paylaştığı bir videoyla duyurdu.

Yemeksepeti’nin, Twitter hesabından “Tutkulu, uyumlu ve iyi bir orkestrayı ancak gerçek bir maestro bir araya getirip yönetebilir. Taşındık, müzik artık burada devam edecek: Yemeksepeti Park” mesajıyla paylaştığı videoda Nevzat Aydın bir maestro-büyücü edası ve Vivaldi’nin Dört Mevsim’i eşliğinde Yemeksepeti Park’ın hayat bulmasına öncülük ediyor.

Yaklaşık 10 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Yemeksepeti Park beş kattan oluşuyor. Kafe, oyun odaları, kütüphane, fotoğraf stüdyosu, salıncaklar, hamaklar, kütüphane, bilardo masası, masa tenisi, spor odası, satranç, yemekhanede jukebox ve PlayStation odası gibi sosyal alanlara sahip olan Yemeksepeti Park hakkında şu yorumu yapıyor Nevzat Aydın: “Bu tribün Yemeksepeti’nin birlikteliğini, gücünü ve her daim coşkulu tarafını yansıtıyor.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.