Yemeksepeti’ne yeni kurumsal iletişim direktörü

Yemeksepeti Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

20.12.2021 - 14:56 | MediaCat

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nde üst düzey bir atama gerçekleşti. Uzun yıllardır iletişim sektöründe çeşitli firmaların kurumsal iletişim ve marka yöneticiliği pozisyonlarında görev alan Tuba Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti Kurumsal İletişim Direktörlüğüne atandı. Güven Saraçoğlu, Yemeksepeti’nin marka stratejisi doğrultusunda kurumsal iletişim süreçlerini yönetecek.

Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden 2001 yılında mezun olan Tuba Güven Saraçoğlu, 2005 yılında girdiği medya sektöründe NTV’de yayınlanan birçok televizyon programında muhabir, editör ve yapımcı olarak görev aldı. 2008 yılında Lobby PR’a medya ilişkileri koordinatörü olarak katılan Güven Saraçoğlu, 2014 – 2018 yılları arasında n11.com’da kurumsal iletişim ve sponsorluk müdürlüğünü yürüttü. Sonrasında kurumsal iletişim, sponsorluk ve marka direktörlüğünü üstlenen Güven Saraçoğlu Yemeksepeti’ne katılmadan önce CGV Mars Cinema Group Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.