MediaCat

TikTok’tan yemek siparişi hizmeti: TikTok Kitchen

Şirket, ABD’de TikTok Kitchen markasıyla binin üzerinde restoran açma hedefinde.

TikTok’tan yemek siparişi hizmeti: TikTok Kitchen

TikTok, viral yemek videolarındaki lezzetleri gerçekten sipariş edilebilen yemeklere dönüştürecek yeni bir hizmet sunmaya hazırlanıyor. Virtual Dinings Concepts ve Grubhub ile ortaklık kuran şirket, ABD’de yalnızca eve teslimat seçeneğiyle çalışacak “TikTok Kitchen” markalı hayalet restoranlar kuruyor.

Menüde popülaritesini TikTok’la artıran fırında peynir ve domatesli makarna, ezilmiş burger, kaburga mısır ve makarna cipsi gibi tariflerin yer alması planlanıyor. Önümüzdeki yılın sonuna kadar binin üzerinde restoran açmayı planlayan TikTok, girişimine Mart ayında 300 lokasyonla start verecek.

Restoran projesinin TikTok yemeklerini sevenlerine ulaştırmak için bir kampanyadan ibaret olduğunu belirten şirket, bunun bir restoran işine girme girişimi olmadığını belirtiyor. Bu da şirketin TikTok Kitchen’ı uzun vadeli bir işten ziyade bir pazarlama çabası olarak gördüğü anlamına geliyor. TikTok, bu “kampanyanın” ne kadar süreceğine, sipariş süreci veya menü öğelerinin nasıl seçileceğine dair henüz başka bir ayrıntı paylaşmadı.

TikTok Kitchen üzerinden elde edilen gelirler platformdaki içerik üreticilerini desteklemek için kullanılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.