MediaCat

Yemeksepeti, Basketbol Milli Takımlar’ın resmî sponsoru oldu

Anlaşma 2023 sonuna kadar devam edecek.

Yemeksepeti, Basketbol Milli Takımlar’ın resmî sponsoru oldu

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti,  Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzaladığı anlaşmayla Basketbol Milli Takımlar’ın resmî sponsoru oldu.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Yemeksepeti CEO’su Mert Baki ev sahipliğinde düzenlenen imza töreni, bugün Sinan Erdem Spor Salonu’nda Türkiye Basketbol Federasyonu temsilcileri, spor camiasından isimler ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi.

2023 sonuna kadar devam edecek anlaşma kapsamında Yemeksepeti, Basketbol Milli Takımlar’ı bir yıl boyunca resmî sponsor olarak destekleyecek. Anlaşmayla birlikte marka, televizyon röportaj alanının arka planında ve basın toplantılarında logo kullanımı gibi haklara da sahip olacak.

İmza töreninde konuşan Yemeksepeti CEO’su Mert Baki, sponsorluk anlaşmasına ilişkin düşüncelerini, “Yemeksepeti, 81 ilimizde 30 milyonu aşkın kullanıcısı, 60 bin iş ortağı restoranı ve 11 bin mahalle esnafıyla bir Türkiye markası ve Basketbol Milli Takımlar’a destek bizim için maddiyattan çok daha fazlası demek. Basketbolun pozitif ve birleştirici gücüne inandığımızı ve takımlarımız başarılarına yenilerini eklerken yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Bu konuşma vesilesiyle, başta Basketbol Federasyonu Başkanı Sayın Hidayet Türkoğlu olmak üzere tüm Basketbol Federasyonu’na, sporcularımıza ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” sözleriyle dile getirdi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ise anlaşmayı, “Türkiye Basketbol Federasyonu ve Yemeksepeti markalarının güçlü algısını bir çatı altında toplama başarısı gösteren, kendi çalışma arkadaşlarıma ve Yemeksepeti CEO’su Sayın Mert Baki olmak üzere tüm ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Yemeksepeti ile yaptığımız anlaşmanın önemi, diğer bütün sponsorluklarımız gibi bizler için çok büyük. Kendilerinin Türk basketboluna ve milli takımlarımıza olan güvenlerinden dolayı heyecan duyuyoruz. Bu anlaşmanın camiamıza hayırlı olmasını diliyor, daha uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olacağına inanıyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Türkiye eMilli Takımları’nın da ana sponsoru olan Yemeksepeti, ayrıca espor alanında Beşiktaş Esports, Galatasaray Espor, Fenerbahçe Espor ve SuperMassive Blaze’e de resmî sponsor olarak destek veriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.