Yemeksepeti Banabi’ye yeni genel müdür

Yemeksepeti Banabi Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

16.08.2021 - 11:22 | MediaCat

Yemeksepeti Banabi'ye yeni genel müdür

Yemeksepeti Banabi’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre Yemeksepeti Banabi’nin yeni genel müdürü Bülent Dölek oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İTÜ Mühendislik Yönetimi yüksek lisans programını tamamlayan Dölek, kariyerine 1997 yılında Migros Ticaret A.Ş Ar-Ge Mühendisi olarak başladı. Ardından kategori yönetiminde bir süre yöneticilik yapan Dölek, 2010 yılında katıldığı g2m Dağıtım Pazarlama ve Tic. A.Ş.’de Atıştırmalık, Şekerleme ve İçecek Grupları Kategori Müdürü, Yeni İş ve Satış Geliştirme Müdürü, İş Geliştirme Müdürü, Satış Operasyon Direktörü olarak icra kurulu üyeliği pozisyonlarında bulundu. 2014 yılında Accenture Türkiye Kıdemli Ülke Perakende Müdürü olarak kariyerine devam eden Dölek, 2017 yılında McKinsey & Company Perakende ve Tüketici Ürünleri Müşteri Geliştirme Lideri pozisyonunda ve son olarak 2019 yılında LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev aldı.

Aynı zamanda bir Amerikan futbolu taraftarı olan ve son dört sezonun şampiyonu Koç Rams’te yöneticilik yapan Bülent Dölek, Yemeksepeti Banabi’deki yeni görevine Ağustos ayı itibarıyla başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.