MediaCat

Yemeksepeti ana şirketi Delivery Hero’nun halka arzı gerçekleşti

Şirket, Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası’nda halka arz edildi.

Yemeksepeti ana şirketi Delivery Hero’nun halka arzı gerçekleşti

Yemeksepeti’nin ana şirketi olan Delivery Hero’nun hisseleri, 30 Haziran Cuma sabahı Delivery Hero CEO’su Niklas Östberg, Delivery Yönetim Kurulu üyeleri ve Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası açılışında gerçekleştirilen çan çalma töreni ile birlikte kote oldu. Delivery Hero’nun halka arzı ile birlikte Yemeksepeti de dolaylı olarak halka açılmış oldu.

Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası’ndaki törenden önce konuşan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, Yemeksepeti’nin  Türkiye’den çıkarak dünyanın en büyük borsaları arasında sayılan Frankfurt’ta yer almasının uluslararası bir başarı ve gurur verici bir gelişme olduğunu belirtti. Delivery Hero’nun CEO’su Niklas Östberg ise yatırımcıların hisselere olan talebinin, arz hacmini önemli oranda aştığını söyleyerek, borsaya kote olan şirketin bu gelişme ile birlikte geleceğe dair çok iyimser bir tablo çizebilmelerinin sağlandığının altını çizdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.