Yazar Hayri Cem’den Darüşşafaka’ya anlamlı jest

Medya Planlamasında Kullanılan Araştırmalar ve Veriler kitabının yazarı Hayri Cem, kitabının tüm telif haklarını ve gelirini Darüşşafaka Cemiyeti'ne bağışladı.

01.04.2019 - 14:51 | MediaCat

Medya Planlamasında Kullanılan Araştırmalar ve Veriler kitabının geliri Darüşşafaka'ya

Darüşşafakalı Yazar Hayri Cem, iletişim fakültesi öğrencilerine reklam ve medya sektörüyle ilgili ihtiyaç duydukları bilgi birikimini aktarmak amacıyla kaleme aldığı Medya Planlamasında Kullanılan Araştırmalar ve Veriler isimli kitabının satışından elde edilecek geliri Darüşşafaka’ya bağışladı.

Medya Planlamasında Kullanılan Araştırmalar ve Veriler kitabının geliri Darüşşafaka'yaAnadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde ders veren Cem, üniversite çağına gelmiş gençlerin Darüşşafaka’yı daha yakından tanımalarını sağlamak ve onları bağış yapmaya teşvik etmek amacıyla kitabının tüm telif haklarını ve gelirini Darüşşafaka’ya bağışladığını duyurdu.

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş’ı ziyaret ederek bağışını gerçekleştiren Cem’e her zaman Darüşşafaka’nın yanında olduğu için teşekkür eden Çamaş şu yorumda bulundu:

“Hayri Cem Darüşşafaka’da yetişmiş olmasının ötesinde bütünüyle bir Darüşşafakalı. Darüşşafaka’yla ilgili daha önce yazdığı çok güzel kitaplar da var. İmkânsız Hayatlar hemen hemen her Darüşşafakalı’nın evinde vardır. Son kitabı da bunu okuyacak olan binlerce gencin Darüşşafaka’dan haberdar olmaları için bir araç olacaktır.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.