MediaCat

Yaza güneş korumalı merhaba

URBAN Care, Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirdiği yaza merhaba etkinliğinde yaz aylarında saç bakımının önemine dikkat çekti.

Vegan kişisel bakım markası URBAN Care, yazı Divan Kuruçeşme’de “Herkes Kendine İyi Baksın” temasıyla gerçekleştirdiği etkinlikle karşıladı.

Selen Kozmetik CEO’su ve URBAN Care Kurucusu Selen Yorgun Tavit’in Aslı Kızmaz ile birlikte yaz mevsiminde saç bakımının önemine odaklanan sohbetiyle başlayan etkinliğe; İlker Kızmaz, Buse Terim, Bengi Apak, Cemal Can Canseven, Nail Gönenli gibi moda, güzellik ve sanat dünyasından isimler  katıldı. Misafirler, Bengi Apak’ın stand up gösterisi, Solanch De Rosa’nın canlı performansı ve Yaz Yüceil’in DJ performansıyla keyifli bir akşam geçirdi.

Selen Yorgun Tavit, yaz aylarında saçı güneşten korumanın önemine şu sözlerle parmak bastı: “Yaz aylarında UV ışınlarına karşı saç bakımının önemi konusunda farkındalık yaratmak ve doğru ürünleri kullanarak saçlarımızı korumak gerçekten önemli. Güneşin UV ışınları saçın doğal nemini kaybetmesine sebep olabilir, kurutabilir ve saç rengini soldurabilir. Burada UV koruyucu ürünleri şehirde de plajda da yanımızdan ayırmamak çok önemli. URBAN Care sıvı saç bakım kremleri, saç serumları, kuru şampuanlar ve şekillendirici ürünleri içeriğindeki UV ve bitkisel keratin ile hem güneşte hem de ısı ile şekillendirme öncesi saçları koruyor. Aslında alacağımız önlemlerle yazın saçların sağlığını korumak ve güzelliğini sürdürmek mümkün. Bu yaz, herkesin sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmasını diliyorum. Güzellik sadece dışarıdan değil, içeriden de gelir. Bugün, kendimize ve birbirimize iyi bakmayı unutmayalım.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.