Yaşar Akbaş, Global Best of the Best Effie Awards jürisinde

Happy People Project Ajans Başkanı Akbaş organizasyonda jüri üyesi olarak yer alacak.

08.06.2021 - 09:54 | MediaCat

Effie Worldwide’ın dünyanın en etkili pazarlama faaliyetlerini ödüllendirmek adına hayata geçirdiği yeni ödül organizasyonu Global Best of the Best Effie Awards’ta bu yıl jüri üyesi olarak yer alacak isimler açıklandı. Happy People Project Ajans Başkanı Yaşar Akbaş, Global Best of the Best Effie Awards’ta jüri üyesi olarak yer alacak.

Yaşar Akbaş, jüri üyeliğini, “Bir reklam yaratıcısı olarak sektörde çalışmaya başladığım ilk günden beri pazarlama ve pazarlama stratejileri hep ilgimi çekti. Belli bir tecrübeye gelince zaten böyle olmalı ama kariyerinin başlarında yaratıcılar bu konulara pek heyecanla bakmaz. Bende en başından beri böyle bir ilgi vardı. Sanırım içgüdüsel bir durum bu. Pazarı anlamak, bir pazarlama problemini çözmeye çalışmak, içgörüler peşinde koşmak, stratejiler geliştirmek en az yaratıcı fikri bulmak, güzel bir hikâye yazmak ya da bir şey tasarlamak kadar değerli benim için. Hatta belki de daha değerli. O nedenle Global Best of the Best Effie Awards jüriliği dünyanın Effie kazanmış önemli kampanyalarını incelemek adına benim için güzel bir fırsat olacak” sözleriyle değerlendirdi.

Global Best of the Best Effie Awards’un ilk olarak 2020’de hayata geçirileceği duyurulmuş ancak organizasyonun hayata geçirilmesi 2021’e ertelenmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.