Yaratıcılık silahını doğru kullanmak

MediaCat Forum 2005, Guy Kawasaki’nin yönettiği ‘Hedefe Ulaşmak için Yaratıcılık Silahını Doğru Kullanmak’ başlıklı panelle sona erdi.

18.11.2005 - 00:00 | MediaCat

Dün (17 Kasım Perşembe) yapılan MediaCat Forum 2005, Guy Kawasaki’nin yönettiği ‘Hedefe Ulaşmak için Yaratıcılık Silahını Doğru Kullanmak’ başlıklı panelle sona erdi. Panelde konuşan Adidas Zone Middle Genel Müdürü Haluk Özmutlu, zorlaşan pazar koşulları ve tüketicinin değişen davranışlarından bahsetti. Özmutlu, yeni ürünler için sürekli yaratıcı fikirler bulmak gerektiğini kaydederek, “Yaratıcı olmazsanız, bu pazarda yer bulamazsınız” dedi.

Alice BBDO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sicimoğlu ve Frito-Lay Markalar Grubu Pazarlama Müdürü Özlem Öztekin’in birlikte hazırladıkları ‘Sanat, Reklam ve Kuralları Yıkmak’ başlıklı sunumda ise reklamcı ve reklamverenin yaratıcılığa bakış açısı ele alındı.

3M Türkiye Genel Müdürü Dr. Gregg Bennett ise dünyanın hızla geliştiğini ve özellikle teknolojik gelişmelere ayak uydurmak gerektiğini söyledi. Yaptıkları işlerde yaratılığı ön plana çıkardıklarını ifade eden Bennett, yaratıcılığın her alanda etkili bir silah olarak kullanılabileceğini kaydetti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.