MediaCat

Yaratıcılık bu kapağın arkasında

Apple’dan yaratıcı hikâyeler.

Yaratıcılık bu kapağın arkasında

Macintosh’u piyasaya sürdüğü 1984 yılından bu yana yaratıcılığın sınırlarının her geçen gün daha da zorlanması konusunda önemli bir rol oynayan Apple, yeni kampanyası “Behind the Mac” ile yaratıcı insanların öykülerini geniş kitlelerle buluşturuyor.

Daniel Johnston’ın “Story of an Artist” şarkısının eşlik ettiği ana filmde marka, bizleri kampanyada yer alan 12 yaratıcı insanın Mac başındaki heyecanlı, hevesli, meraklı ve mutlu anlarına davet ediyor.

Marka, kreatiflerin öykülerini bu kısa filmle sınırlı tutmuyor. Kampanyanın diğer filmlerinde, ana filmde Mac başında izlediğimiz insanların dünyalarına biraz daha yaklaşıyoruz. Şu ana kadar yayınlanan üç filmde dünyalarına konuk olduğumuz isimler; geliştirdiği uygulama ile Ruanda’daki sürücülere daha güvenli bir sürüş deneyiminin kapılarını aralayan Peter Kariuki, görme engelli fotoğrafçı Bruce Hall ve şarkılarını Mac ile yaratan Grimes.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.