Yaratıcılar için 1 milyon öneri

Rob Tarry, Brand Week Istanbul’da yaratıcılığın püf noktalarını anlatacak.

04.11.2015 - 18:49 | MediaCat

İşimi nasıl elimden alırsınız: Yaratıcılar için 1 milyon öneri

Kanada’nın en ödüllü reklamcılarından ReThink Kreatif Direktörü Rob Tarry sektördeki 20 yılı aşkın deneyimini en ince ayrıntılarıyla Brand Week Istanbul’da anlatıyor. Kariyerini fikir üretmek, sunmak ve hayata geçirmekle inşa eden Tarry’nin “işini elinden almak isteyenler için” yapacağı sunum “Fikir nasıl değerlendirilir ve sunulur?”dan “İnternet müşteriler için neden bu kadar korkutucu bir yer?” ve “Neden pazarlama işinde olmak için harika bir zaman?” gibi kompleks başlıklara uzanacak.

1995 yılından beri profesyonel bir yazar olan Rob Tarry Rethink’e 1999 yılında katıldı. Rethink’de çalıştığı sürece A&P/Dominion, Dose, Bell, Playland, Solo Mobile, Sirius Satellite Radio, Mr. Lube, Science World gibi şirketlerle çalıştı. Tarry’nin işleri Communication Arts, Archive, the Clios, Cannes, London International, D&AD ve The One Show’da uluslararası anlamda ödüllendirildi. Tarry, bir kreatif jüri olarak ADDYs, Applied Arts, the Marketing Awards ve the Clios Print jürisinde bulundu. 2006 yılından beri grubun kreatif direktörlüğünü üstlenen Rob Tarry, Strategy magazine tarafından Kanada’nın bir numaralı yazarı seçildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.