MediaCat

Xiaomi Türkiye’de üst düzey atama

Xiaomi Türkiye’de ülke müdür yardımcılığına atanan isim belli oldu.

Xiaomi Türkiye’de üst düzey atama

Xiaomi’nin Türkiye yönetiminde üst düzey bir atama gerçekleşti. Xiaomi Türkiye Ülke Ürün ve Satış Direktörü olarak görev yapan İrfan Öztürk, yeni atamayla birlikte, Xiaomi Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı oldu. 13 Ocak itibarıyla yeni görevine başlayan Öztürk, yeni unvanıyla gerçekleştireceği çalışmaları Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Usher Liu’ya raporlayacak.

2007 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan İrfan Öztürk, Samsung Türkiye’de çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra tablet & bilgisayar ve telefon kategorilerinde ürün müdürü olarak çalıştı. Samsung’taki kariyerinin ardından Samsung’un yetkili satış kanalı Doruk İletişim’de e-ticaret müdürü olarak görev alan Öztürk, Xiaomi çatısı altında faaliyetlerine 2018 yılında Xiaomi Türkiye Ülke Ürün ve Satış Müdürü olarak başladı. 2019 yılında Xiaomi Türkiye Ülke Ürün ve Satış Direktörlüğüne atanan İrfan Öztürk, bugün itibarıyla şirketteki çalışmalarını Xiaomi Türkiye Ülkü Müdür Yardımcısı olarak sürdürecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.