Xhamster’dan ABD’li devlet memurlarına destek

Markadan hükümetin kapalı olmasını fırsata çeviren bir kampanya.

22.01.2019 - 16:24 | Sencer Uçar

ABD Başkanı Donald Trump ile Demokratlar arasında, Meksika sınırına örülecek duvara bütçe ayrılması konusunda yaşanan tartışmalar nedeniyle ABD’de federal hükümet 2018’in son günlerinde kısmen kapanmıştı. Ülkede tartışmaların çözümsüz kalması dolayısıyla hükümet 30 günü aşkın süredir kapalı durumda, yaklaşık 800 bin devlet memuru ise maaşlarını alamıyor.

Ülkedeki hükümet krizi nedeniyle maaş alamayan ve çalışamadıkları için de boş vakitleri çoğalan devlet memurlarının yüzünü güldürme niyetindeki pornografik içerik paylaşım sitesi Xhamster, platformdaki premium içerikleri devlet memurlarına ücretsiz sunma kararı aldı. Xhamster Pazarlama Başkan Yardımcısı Alex Hawkins, “Devlet memurları kira ve gıda giderleri için yeterince kafa yoruyor; bir de erotik içerik için para vermelerine gerek yok” diyerek, kampanyanın amacını açıklıyor.

ABD’li devlet memurlarının sitedeki premium içeriklere erişebilmeleri için devlette çalıştıklarını devlete ait bir e-posta adresi ya da kimlikle kanıtlamaları isteniyor.

Kaynak: Wuv.de

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.