MediaCat

Xbox’tan yeni nesil bir turizm kampanyası

Marka yeni reklamında oyunseverleri yeni dünyaları keşfetmeye çağırıyor.

Xbox’tan yeni nesil bir turizm kampanyası

Xbox tarafından oyunseverlere geliştirilmiş oyun deneyimi sunan Xbox x Enhanced, hedef kitlesini en rağbet gören oyunlarındaki dünyaların arasında rüyaya benzer bir yolculuğa çıkardığı yeni bir reklam filmi yayınladı.

Bir turizm kampanyasını andıran McCann Londra imzalı yeni filminde herkesi insanın hayal gücünün nadide örneklerini keşfetmeye davet eden markanın farklı oyunların görüntülerinden oluşan filminden kareleri buradan birer kartpostala dönüştürmek de mümkün.

McCann Birleşik Krallık CCO’su Laurence Thomson kampanya hakkında “Bu yeni ‘turizm türü’ insanlara, cıvıl cıvıl şehirlerden uzayın egzotik el değmemişliğine, keşfetmeleri için inanılmaz yeni dünyalar sunuyor. Oyunlardaki dünyalar son derece zengin ve sarıp sarmalayıcı; bu kampanya da bu güzelliği sergilemeyi hedefliyor” açıklamasında bulunurken, Xbox Küresel Pazarlama İletişimi Lideri Michael Flatt, kampanyanın amacını şu cümleyle özetliyor:

“Visit Xbox kampanyasıyla herkese oyuncu-turist olmaları ve Xbox One x Enhanced’in nefes kesici dünyalarını keşfetmeleri için ilham vermek istiyoruz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.