MediaCat

Wrangler’e iki ödül

Kasım ayında Londra’da gerçekleştirilen Uluslararası Londra ve LOVIEs Ödülleri’nde, Wrangler, 2011 reklam kampanyası Stunt ile iki ödülün sahibi oldu.

Wrangler’e iki ödül

Kasım ayında Londra’da gerçekleştirilen Uluslararası Londra ve LOVIEs Ödülleri’nde, Wrangler, 2011 reklam kampanyası Stunt ile iki ödülün sahibi oldu.
 
Wrangler’ın, Hollywood dublörlerinin camları kırarak bir binanın ikinci katından dışarı doğru düşmelerini betimleyen billboard çalışmaları  ‘Flying Man’, ‘Red Man Window’, ‘Flying Man Motion’ ve ‘Red Man Window Motion’  Uluslararası Londra ödüllerinde Altın Ödül’e layık görüldü.
 
Fred & Farid ajansıyla süren işbirliğinin bir bölümünü oluşturan Stunt, Uluslararası Londra ödüllerinde, basılı reklam kategorisinde yer alan fotoğraf kullanımı ve sanat yönetimi dallarında da son aday listesine girmişti.
 
Stunt aynı zamanda ilk LOVIEs ödülünün de sahibi oldu. Önde gelen web uzmanlarının oluşturduğu Uluslararası Dijital Sanatlar ve Bilimler Akademisi ödüllerinde Wrangler, bütünleşik deneyim dalında Gümüş Ödül ile ödüllendirilirken Tasarım dalında da son aday listesine girmişti.
 
Wrangler’in ‘We Are Animals’ kampanyasının son ayağı olan Stunt, camları kırıp geçen ve patlamaların içerisinden atlayan gerçek Hollywood dublörlerini betimliyor.  Paramount Stüdyoları’nda fotoğrafçı Cass Bird tarafından çekilen fotoğraflar, gerçek aksiyonu yakalıyor ve herhangi bir özel efekt içermiyor. Çalışmalar dergilerde ve EMEA bölgesinde yer alan billboard’larda sergilendi.  
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.