Willard PR’a yeni müşteri

1949 yılında posta ile kahve satmak gibi yenilikçi bir fikirle kurulan, ve bugün dünyanın 4. büyük kahve üreticisi olan...

19.03.2009 - 16:58 | MediaCat

Farklı konseptlerdeki tema ürünleri ve benzersiz kahveleriyle mağazalarında atılan her adımda başka bir dünya sunan Tchibo, hizmet verdiği geniş kurumsal şirketler portföyüne iletişimin her dalında çözüm ortaklığı sunan The Willard Group’un bünyesindeki Willard PR ile, medya ilişkilerinde yeni bir dönem başlatıyor.

1949 yılında posta ile kahve satmak gibi yenilikçi bir fikirle kurulan, ve bugün dünyanın 4. büyük kahve üreticisi olan Tchibo, kahvenin yanı sıra periyodik olarak değişen kaliteli tema ürünleri de satan dünya çapındaki 1300 mağazası ve kendisini sürekli gelistiren dinamik yapısıyla, müşterilerine alışılmışın dışında bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Türkiye’de, İstanbul’da ilk mağazasını açtığı 2005 yılından itibaren müşterilerinden gördüğü yoğun ilgi ile bugün 12 farklı ilde, 37 mağaza ve 17 corner ile faaliyet gösteren Tchibo aynı zamanda on-line satış yapan tchibo.com.tr internet sitesi ile de hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.