AstraZeneca Türkiye’ye yeni İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü

AstraZeneca'nın İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü'ne Feyza Aysan atandı. Aysan...

19.03.2009 - 17:25 | MediaCat

AstraZeneca’nın İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne Feyza Aysan atandı. Aysan, AstraZeneca Türkiye’yi uzun dönem iş hedeflerine hazırlamak üzere, yeni görevine Mart ayı başında başladı. Bu yeni atama, tüm dünyada insan kaynakları politikasıyla dikkat çeken AstraZeneca’nın “en çok çalışmak istenen” şirketler arasındaki yerini daha da güçlendirmek amacıyla atılan adımlardan biri.

Feyza Aysan AstraZeneca’dan önce, Sandoz ilaç şirketinde 6 yıldır İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapıyordu. ODTÜ İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi’nde Endüstriyel İlişkiler alanında işletme mastırını (MBA) tamamlayan Feyza Aysan, Koç Holding, BMS, Seagram (Rusya), Çarşı Mağazaları gibi sektör içi ve dışı birçok ulusal ve çokuluslu şirkette görev yaptı.

AstraZeneca Türkiye’nin uzun dönemli İK hedeflerine hazırlandığını belirten Aysan, yeni görevi ile ilgili şunları söyledi. “İlaç sektöründe tercih edilen işveren olma hedefini kurumsal misyonlarından biri olarak kabul eden AstraZeneca, bu amaca yönelik global yaklaşımları yerel farklılıklarla uygulayan özgün insan kaynakları stratejileri üzerinde çalışmalar yürütecek. Önümüzdeki dönemde hem liderlik hem de performans ve yetenek yönetimini geliştirerek insan kaynakları yönetiminin güçlenmesine odaklanacağız. AstraZeneca gibi insan kaynakları yönetimine önem veren bir yapıya dahil olduğum için çok mutluyum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.