Willard Halkla İlişkiler Anadolu Efes’le anlaştı

Anadolu Efes’in lisanslı olarak ürettiği markaları Miller, Foster’s ve Beck’s ile

12.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Anadolu Efes’in lisanslı olarak ürettiği markaları Miller, Foster’s ve Beck’s ile
aromalı malt içecek markası Ritmix, Haziran 2006 itibarıyla iletişim danışmanlığı hizmetini Willard PR’dan almaya başladı.

Efes, Haziran 2006 itibarıyla dört markasının iletişim faaliyetlerini The Willard Group’un Türkiye ofisi olan Willard Halkla İlişkiler ile yürütme kararı aldı.

Willard Halkla İlişkiler, Efes ile başlattığı stratejik iletişim ortaklığı çerçevesinde, Türkiye’de lisanslı olarak üretilen Miller, Foster’s ve Beck’s markaları ve piyasaya geçtiğimiz yıl sunulan aromalı malt içeceği Ritmix için iletişim danışmanlığı hizmetleri verecek.

Willard Halkla İlişkiler’in lezzeti ve kolay içimi, kentli konumu ve üstün kalitesiyle Miller, 155 ülkede tüketicilere ulaşan ve dünya’nın en hızlı büyüyen uluslararası premium birası Foster’s, Alman bira ustalığına dayanarak 125 ülkede en iyi kalitede birayı sunan Beck’s ve Türkiye’de geliştirilerek tükecilere farklı bir lezzet sunan aromalı malt içeceği Ritmix markaları için başlattığı iletişim ortaklığı halkla ilişkiler, pazarlama iletişimi, kurum içi iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi ile etkinlik ve proje yönetimini kapsıyor.

Willard Halkla İlişkiler, halen Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi, Fujitsu PalmSecure / E-B Group, Martin & Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği ve Carlo Bernardini Fine Events & Catering’e iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor. Ayrıca, Türk Eğitim Derneği (TED) ve Türkiye Meme Vakfı’nın (MEVA) iletişim faaliyetlerini de gönüllü olarak sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.