Haber 7 Digitürk’e girdi

'Kesintisiz Haber' sloganıyla uydudan yayına başlayan Türkiye’nin yeni haber kanalı Haber 7, artık DIGITURK 46. kanaldan da izleyicilere ulaşıyor.

12.07.2006 - 00:00 | MediaCat

‘Kesintisiz Haber’ sloganıyla uydudan yayına başlayan Türkiye’nin yeni haber kanalı Haber 7, artık DIGITURK 46. kanaldan da izleyicilere ulaşıyor.

Mayıs ayında Turksat 2A uydusundan yayına başlamasının ardından çok kısa bir süre sonra DIGITURK’te de yayına geçen Haber 7, sıcak gündemi ve gerçek haberi dakikası dakikasına ekrana taşıyor. Gündemdeki olaylar ve çarpıcı gelişmelerin her saat ekrana geldiği Haber 7’de aktüaliteden spora, politikadan ekonomiye ve kültür-sanata uzanan farklı programlar yer alıyor.

Saat başı yayınlanan haber bültenlerinde gündemin gelişen olayları aktarılıyor, önemli konular derinlemesine inceleniyor, canlı bağlantılarla uzman görüşleri alınarak, yetkili kurum ve kişilerle bağlantılar kuruluyor. Dış politika, ekonomi ve kültür sanat haberlerinin yanı sıra belgeseller de Haber 7’nin program akışında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.