MediaCat

Wenice Kids, Fenerbahçe ile iş ortaklığına adım attı

Wenice Kids, Türkiye’nin taraftar markası Fenerium (Fenerbahçe Spor Ürünleri) ile birlikte çalışacağı ilk sezonda lisanslı çocuk ürün koleksiyonunu sunarak iş ortaklığına ilk adımı attı.

Wenice Kids, Fenerbahçe ile iş ortaklığına adım attı

İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 68 ülkedeki 480 mağazası ve 1250 satış noktasıyla çocuk giyimi markası Wenice Kids, Türkiye’nin taraftar markası Fenerium (Fenerbahçe Spor Ürünleri) ile birlikte çalışacağı ilk sezonda lisanslı çocuk ürün koleksiyonunu sunarak iş ortaklığına ilk adımı attı.

"Gerçek taraftarın buluşma noktası" sloganını kullanan Fenerium, Wenice Kids’in ürettiği çocuk ürünlerini de müşterilerine sunacak. Fenerbahçe lisanslı çocuk ürün koleksiyonunun içinde bebekler için hastane çıkışı seti, body setleri, zıbınlar, tulumlar, mama önlükleri ve patikler yer alıyor. Çocuk koleksiyonunda ise t-shirtler, eşofman takımları ve sweat shirtler, montlar ve yelekler bulunuyor. Ayrıca, bu sezonda ilk kez kız çocukları için etek, hem kız hem erkek çocukları için jean’lere yer veriliyor.

“Her 4 Saniyede Bir Fenerbahçeli Çocuğa Ürün Satacağız”

Fenerbahçe Spor Ürünleri Genel Koordinatörü Aydın Kirman ve Wenice CEO’su Oktay Özdemir; Kendi sektörlerinde lider olan iki firmanın iş ortaklığındaki hedeflerini şöyle açıkladılar: “Dünyanın en geniş çocuk giyim koleksiyonuna sahip Wenice ve Türkiye’nin en güçlü taraftar Markası Fenerium, 2011-2012 Sonbahar-Kış Fenerbahçe koleksiyonunu dünya çocukları ile buluşturuyor. Her 4 saniyede bir Fenerbahçeli çocuğa ürün satmayı hedefliyoruz”. Bu koleksiyonla hedeflenen, minik kanaryaların dünyanın her yerinde ki Wenice ve Fenerium mağazaları ile gönül verdikleri renklere ulaşabilmeleri. Takım tutma hevesini, küçük yaşlardan teşvik ederek 0-7 yaş arasındaki tüm çocuklara bu ruhu yakından hissedecekleri özel bir koleksiyon hazırladıklarını ifade ettiler."

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.