MediaCat

Warner Bros logosunu yeniledi

Yeni logonun gelecek yıl boy göstermesi bekleniyor.

Warner Bros logosunu yeniledi

2023 yılında bir asrı geride bırakmaya hazırlanan Warner Bros, kurulduğu 1923 tarihinden bu yana görsel kimliğinin bir parçası olan logosunu yeniledi.

Tasarım stüdyosu Pentagram ortaklarından Emily Oberman ve ekibinin tasarladığı yeni logo, Warner Bros’un ikonik logosunun daha sade ve modern versiyonu. Warner Bros Başkanı ve CEO’su Ann Sarnoff tarafından şirket etkinliğinde görücüye çıkarılan Warner Bros’un yeni logosu şöyle:

Warner Bros’un görsel kimliğinin yanı sıra misyon tanımı ve marka konumlandırması da değişti. “Dünyanın en ilham verici hikâye anlatıcılarıyla işbirliği yaparak, olağanüstü eğlencenin yaratımı ve dağıtımı konusunda dünya lideri olmak” şeklinde güncellenen misyon tanımına, “Hikâyenin gücüne inanıyoruz” konumlandırması eşlik ediyor.

“Yaklaşık 100 yıldır kitlelere hikâye anlatıyor ve eğlenmelerini sağlıyoruz ancak bunları tek başımıza yapmıyoruz” diyen Warner Bros Başkanı ve CEO’su Ann Sarnoff,  “En başından beri, dünyanın en iyi hikâye anlatıcılarıyla çalışıyor ve hayal güçlerini hayata geçiriyoruz. Bizi birbirimize bağlayan ve ilham veren onların eşsiz dehaları. Bizi yeni fikirlerle tanıştırıyor, yeni yerlere götürüyor ve dünyaya bakışımızı yeniden şekillendiriyorlar. Onlar, yaptığımız her şeyin kalbinde yer alıyor” diye konuştu.

Warner Bros’un yeni logosunun 2020 başlarında ekranlarda boy göstermesi bekleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.