MediaCat

WARC Awards kısa listelerinde Türkiye’den 1 iş

WARC Etkililik Ödülleri’nde kısa listeler paylaşıldı.

Stratejik deha ve güçlü etkililikle ticari başarıyı artıran kampanyaları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen WARC Awards for Effectiveness’ta (WARC Etkililik Ödülleri) bu yıl kısa listeye kalan çalışmalar belli oldu.

WARC Etkililik Ödülleri 2024’te 120’den fazla jüri üyesi görev aldı. Asya-Pasifik, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Orta Doğu & Asya olmak üzere beş bölgeye ayrılan organizasyonda 35 pazardan 171 kampanya kısa listeye kalırken, Unilever markalarından Yumoş’un Daha İyisi Yok (There is no better) kampanyası Channel Integration kategorisinde ödüle aday gösterildi.

Daha İyisi Yok (There is no better)

Reklamveren: Unilever / Yumoş
Ajans: VML Türkiye, PHD İstanbul
Kategori: Channel Integration

Organizasyonda tüm bölgelerde Altın, Gümüş ve Bronz kazananlar 22 Mayıs’ta açıklanacak. Altın ile ödüllendirilen kampanyalar küresel düzeyde yarışmaya hak kazanacak. Bölgesel jüri başkanlarından oluşacak süper jüri sonrasında Grand Prix ödüllerini belirleyecek. Kazananlar 13 Haziran’da Effectiveness Show kapsamında açıklanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.