Vosvos’un son yolculuğu

Volkswagen'den ikonik modeli Beetle'a animasyonlu veda.

02.01.2020 - 16:14 | Sencer Uçar

Vosvos'un son yolculuğu

Üretimini durdurduğu Beetle’a (Vosvos) geçtiğimiz günlerde DDB imzalı kampanyasıyla açıkhavada veda eden Volkswagen, bu kez Johannes Leonardo imzalı animasyon filmiyle herkesi Vosvos’un vedasına davet ediyor.

Genç bir adamın küçük yaşta tanıştığı ve yıllar boyu hayatı paylaştığı Vosvos’a vedasının, son metrelere yaklaşıldıkça milyonların vedasına evrildiği The Last Mile adlı animasyonda Vosvos’un yıllar içerisinde efsaneleşmesinde rol oynayan Andy Warhol, Andy Cohen, Kevin Bacon gibi isimlere de selam gönderiliyor. Pro Musica Çocuk Korosu’nun Beatles’ın “Let It Be” şarkısını seslendirdiği animasyonda yer alan renkler ise Volkswagen modellerinde yıllar boyunca kullanılan renkleri yansıtıyor.

Filmin kapanışını, “Bir yol biter, yenisi başlar” sözüyle birlikte ekrana yeni modelini taşıyarak gerçekleştiren Volkswagen, Instagram’da ise mikro influencer’larla işbirliğiyle, Vosvos sürücülerinden favori Vosvos anılarını #TheLastMile etiketiyle paylaşmalarını isteyecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: Volkswagen
  • Reklam Ajansı: Johannes Leonardo
  • Prodüksiyon Şirketi: Nexus Studios
Kaynak: Lbbonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.