MediaCat

Volvo Trucks’tan reality şov

Sanatçı Mapei yollardaki hayatı deneyimliyor.

Volvo Trucks’tan reality şov

Volvo Trucks yaratıcı pazarlama faaliyetlerini bu kez de sanatçı Mapei‘nin rol aldığı bir reality şov ile sürdürüyor. Avrupa çapındaki dokuz günlük bir yolculuk boyunca, yönetmen Liza Minou Morberg ile yeni bir müzik videosu çekecek. Sahne donanımlarıyla dolu bir Volvo Trucks ve dünyanın en iyi sürücülerinden biri de onlara yardımcı olacak. Projenin sonuçları “Reality Road” dizisinden takip edilebilecek. Videosu çekilen “millionwaystolive” şarkısı, Mapei’nin bu yıl yayınlanacak olan albümünde bir parça olarak yer alacak.

Volvo Trucks'tan reality şov

Mapei’ye bu yolculukta yönetmen Liza Minou Morberg, “Epic Split” sürücüsü Jens Karlsson, köpekleri Sushi ve özel olarak tasarlanmış bir Volvo FH eşlik ediyor. Ekip, 9 gün boyunca, İsveç’ten İtalya’ya 4 bin kilometreden fazla yol katedecek.

Mapei, “Seyahat etmeyi ve yeni insanlar ve kültürlerle tanışma fırsatım olmasını seviyorum. Bu aynı zamanda “millionwaystolive” şarkısının da konusu: Kendini sınırsız bir seyahat özgürlüğüyle yollarda bulmak. Bu, yollarda seyahat ederken dinlenebilecek en müthiş şarkı” diyor.

Volvo Trucks'tan reality şov

Volvo Trucks servislerini çeşitli şekillerde sınayacak projede, kamyonculuk dünyasıyla tanışan ve ona meydan okuyan Mapei’nin de ilgiyle izlenmesi bekleniyor. Mapei’nin Polonya’ya giden bir kamyon feribotunda zenne şovu sanatçılarıyla bir performans sunarken, Paris’in banliyölerinde doğaçlama bir gösteri düzenlerken ve Berlin’de iki tekerlek üzerinde sürülen bir kamyona eşlik ederken görüleceği serinin ilk üç bölümü bugün Volvo Trucks’ın resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Dizi toplam sekiz bölümden oluşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.