MediaCat

Volkswagen Facebook’tan gelen yorumu ciddiye alınca…

Marka, reklam filminde konu edilen bebek arabasını gerçek hayata taşıdı.

Volkswagen Facebook’tan gelen yorumu ciddiye alınca…

Volkswagen‘in (VW) Hollanda’da geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı reklam filmi, bir VW araca sahip olmanın tüketicilerin sahip olmayı planladıkları her şeyden beklentilerini yükselttiği fikrine odaklanıyor ve bunu anlatırken de bebek arabası seçen bir annenin beğendiği modelde otomatik fren sisteminin olmadığını öğrenmesiyle yaşadığı hayal kırıklığını resmediyordu.

Markanın resmi Facebook hesabında da paylaşılan film, büyük beğeni toplamakla kalmadı, pek çok yorum aldı. Timo Ros adlı kullanıcının “Ya ben aptalım ya da kendiliğinden fren yapabilen bebek arabası gerçekten iyi bir fikir?” yorumunu haklı bir meydan okuma olarak kabul eden VW, fikri hayata geçirmeye karar verdi.

Volkswagen Golf‘te kullanılan sensörlerden faydalanan mühendis ekibi, işi otomatik frenle sınırlamak yerine arabaya mesafe kontrolünü de ekleyince ortaya aşağıdaki videoda izleyebileceğiniz başarılı uygulama çıktı.

Kaynak: AdWeek

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.