Voden Leo Burnett’e katıldı

Ajans, faaliyetlerine ismini ve yapısını koruyarak Leo Burnett bünyesinde devam edecek.

30.07.2015 - 10:50 | MediaCat

Voden Leo Burnett'e katıldı

Leo Burnett, Türkiye’nin önde gelen dijital ajanslarından Voden ile güçlerini birleştirdi. Voden, faaliyetlerine bundan böyle kendi ismini ve yapısını koruyarak Leo Burnett bünyesinde devam edecek.

1987 yılında kurulan Leo Burnett Istanbul Ofisi 82 kişilik ekibiyle reklam, alışveriş pazarlaması ve halkla ilişkiler alanlarında hizmet veriyor. Ajansın müşterileri arasında FIAT, Alfa Romeo, Jeep, Samsung, Diageo, P&G, Kellogg’s, Group SEB, Generali ve Goodyear gibi markalar bulunuyor.

Leo Burnett İstanbul CEO'su Melda Barkın

Leo Burnett İstanbul CEO’su Melda Barkın

2007 yılında kurulan Voden, 80 kişilik ekibiyle dijital pazarlama ve reklamcılık alanında entegre dijital pazarlama hizmetleri, içerik, video, sosyal medya pazarlaması ve UI/UX tasarımı ve geliştirilmesi hizmetleri sunuyor. Voden’in halen yaratıcı dijital pazarlama hizmetleri verdiği markalar arasında, AXA, Castrol, Coca-Cola, Kellogg’s, Mastercard, Odeabank, Peugeot, Reckitt Benckiser, Tefal, Turkish Airlines, Türk Telekom, Watsons, Vakıfbank gibi markalar yer alıyor.

Leo Burnett Orta Avrupa Bölge Başkanı Andrew Edwards, “Leo Burnett ve Voden, bu heyecan verici ve büyüyen piyasada müşterilerine sundukları yaratıcılık ve stratejik düşünce seviyesini birlikte yükseltecek. Bu bölgede büyümeye devam etmekte kararlıyız ve Voden bunu gerçekleştirmek için doğru bir ortak. Leo Burnett gibi kendi kültürünü yaratabilen, yeni nesil yaratıcılardan kurulu bu muhteşem takıma teşekkürler” dedi.

Voden Kurucusu ve Ajans Başkanı M. Kurtuluş Eker

Voden Kurucusu ve Ajans Başkanı M. Kurtuluş Eker

Leo Burnett İstanbul CEO’su Melda Barkın, hızla dijitalleşen dünyada Voden ile büyük bir sinerji kazanacaklarına inandıklarını ve bu birleşmeyle bölgedeki tartışmasız en iyi ajans olma yolunda ileriye dönük oldukça önemli bir adım atıldığını belirtti.

Voden Kurucusu ve Ajans Başkanı M. Kurtuluş Eker ise, Leo Burnett ile ortaklığın getireceği vizyon, bilgi birikimi ve gücün kendilerini heyecanlandırdığını vurgulayarak şunları söyledi: “Bir araya getireceğimiz tecrübelerimiz bizi çok daha güçlendirecek. Bu ortaklığın büyük yaratıcı işler için entegre ve ilham verici bir ortam sağlayacağına inanıyorum. Leo Burnett ile birlikte zamanın tüketicisini anlamaya, daha yaratıcı işlerin peşinden koşmaya, inovasyon yatırımları yapmaya, hizmetlerimizi çeşitlendirmeye ve büyümeye devam edeceğiz”.

Fotoğraflar: gunduzu@4sq (giriş) ve tayfuneker@4sq (sosyal medya)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.