Vodafone’un yeni reklam filmi

Orhan Gencebay, Vodafone yeni reklam filminin çekimleri için Taksim Meydanı’ndaydı...

28.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Taksim Meydanı, 28 Haziran 2010 Pazartesi günü Vodafone’un yeni reklam filmi çekimine ev sahipliği yaptı. Hayranlarının karşısına bir süredir Vodafone reklam filmleriyle çıkan, hazırladığı son albümü “Berhudar Ol”da müziğini Vodafone’un 3G+ mobil iletişim teknolojisiyle sevdiklerine ulaştıran Orhan Gencebay, yeni reklam filmi vesilesiyle hazır bulunduğu Taksim Meydanı’nda, bir anlamda, son dönemde Vodafone ile yakaladığı ahengi ve beraberinde gelen başarıyı hayranlarıyla kutladı.

300’ü figüran olmak üzere toplam 500 kişilik bir ekiple eserleştirilen reklam filminin çekimleri nedeniyle, Taksim Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nın önü yaya trafiğine kapatıldı. Çekimlerin yapıldığını tesadüfen ve büyük bir sürprizle öğrenen Orhan Baba’nın binlerce hayranı ise, Taksim Meydanı’nı doldurdu. Filmin çekildiğini duyan çok sayıda vatandaş, çevre mahallelerden Taksim Meydanı’na akın etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.