Vodafone, yeni tarifeleriyle limitlerin üzerini çiziyor

Vodafone'un yeni Limitsiz Ofis Tarifeleri ile kurumsal aboneler artık grup içi görüşmelerde...

31.10.2008 - 14:25 | MediaCat

Vodafone’un yeni Limitsiz Ofis Tarifeleri ile kurumsal aboneler artık grup içi görüşmelerde dakika sınırlaması olmaksızın tamamen ücretsiz konuşacak ve ücretsiz mesajlaşacak. Aylık 8 YTL ve 24 YTL olmak üzere iki farklı sabit ücret seçeneğiyle sunulan tarifeler, her yöne tek ücret anlayışıyla kurumsal kullanıcıların beklentilerine cevap veriyor.

Vodafone’un 9 Kasım’da başlayacak numara taşınabilirliğine yeni tarifelerle ve mevcut tarifelerinde sürprizlerle hazırlandığını belirten Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimleri Bölüm Başkanı Ahmet Ulubay, “Müşterilerimizi dinliyor, anlıyor ve her daim onların yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Yeni Limitsiz Ofis Tarifelerimizi kurumsal abonelerimizin beklentileri doğrultusunda geliştirdik, konuşma ve mesajlaşmada limitlerin üzerini çizdik” dedi.

Kurumsal faturalı hat sahibi abonelere grup içi ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkı sunan Limitsiz Ofis Tarifeleri’nde iki farklı seçenek bulunuyor. Aylık 8 YTL sabit ücretli seçenekte grup içi konuşma ve mesajlaşmalar sınırsız ve ücretsiz olup, grup dışı, sabit hat ve diğer operatörleri aramanın dakikası ise 24 YKr’den ücretlendiriliyor.

Aylık 24 YTL sabit ücretli seçenekte grup içi konuşma ve mesajlaşmalar sınırsız ve ücretsiz; grup dışı, sabit hat ve diğer operatörleri aramanın dakikası ise 8 YKr’den ücretlendiriliyor. Vodafone Limitsiz Ofis Tarifeleri, 6 saniyelik periyotlarla ücretlendiriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.