Kutadgu Danışmanlığa yeni strateji ve medya ilişkileri yöneticisi

2007 yılında Ahter Kutadgu tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri...

31.10.2008 - 14:19 | MediaCat

2007 yılında Ahter Kutadgu tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri, kamusal ilişkiler, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, finansal iletişim ve performans geliştirme programları olan Kutadgu Danışmanlığın Strateji ve Medya İlişkileri Yöneticisi Ali Doğan oldu.

1962 İstanbul doğumlu, Saint Joseph Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Ali Doğan daha önce, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünde öğretim görevlisi, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Bürosu’nda siyaset ve ekonomi muhabiri, Sosyal Demokrat Halkçı Parti (SHP) Genel Merkezi’nde Basın ve Araştırma Danışmanı, Barometre Gazetesi’nde Ankara Temsilcisi ve Dış Haberler Editörü, Grup 7 İletişim Hizmetleri şirketlerinde Strateji Direktörü, Turktrade ve TGSD başkanlarına Basın ve Ekonomi Danışmanı, Bayraktar Holding’te Kurumsal İletişim Direktörü ve TÜSİAD’da Başkan Danışmanı olarak görev aldı. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Pazarlama İletişimi dersleri verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.