2019’a dair 4 ana trend

Vodafone yeni yıla günler kala hazırladığı trend raporuyla 2019'a dair bilmeniz gerekenleri ortaya koyuyor.

28.12.2018 - 13:56 | Tuğba Özögretmen

4. “Tüketici odaklı” anlayış geliştirmek. Kurumlar, değişen tüketici ihtiyaçlarına yanıt vermek için bu değişimin önünde pozisyon almalı.

  • Katılımcıların yüzde 88’i tüketicilerine yaşattıkları deneyimi dönüştürme yolunda net hedeflerinin olduğunu belirtiyor. Yüzde 80’lik bir kesim yeni deneyimler yaratırken artırılmış ya da sanal gerçeklik gibi teknolojilerin olmazsa olmaz statüde olduğunu söylüyor. Katılımcıların yüzde 90’ı ise rekabetten ziyade daha inovatif olma yönünde hedef belirlediklerini ifade ediyor.

2019'a dair 4 ana trend

  • İnsan odaklı yaklaşımın vazgeçilmez olduğu en net sonuçlardan biri. Bu anlamda şirketlerin öncelik sıralamasında iki unsur dikkat çekiyor: tüketicilerin mutluluğunu devam ettirmek (yüzde 61) ve yetenekli çalışanları cezbetmek (yüzde 46). Önümüzdeki üç beş yılda ise istihdamlarda en öncelikli beklentinin dijital teknolojilere yönelik beceriler (yüze 69) olduğu görülüyor.
1 2 3 4 Kaynak: iotevolutionworld.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.