MediaCat

Vodafone ajans mı değiştirdi?

Vodafone’un ‘mutlu bir ayrılık hikayesi’ anlattığı ve Begüm Birgören ile Şafak Sezer’in rol aldığı…

Vodafone ajans mı değiştirdi?

Vodafone’un ‘mutlu bir ayrılık hikayesi’ anlattığı ve Begüm Birgören ile Şafak Sezer’in rol aldığı yeni reklam filmi gösterime girdi.

Yeni tarifelerin anlatıldığı yeni reklam kampanyasının künyesinde ise reklam ajansı ve yaratıcı ekibin önceki kampanyalardan farklı olduğu göze çarpıyor ve akıllara “Vodafone yaratıcı ajansını mı değiştirdi?” sorusunu getiriyor.

Kampanyanının künyesinde reklam ajansı olarak Team Red görünürken yaratıcı ekipte Young & Rubicam kadrosu yer alıyor.

Bundan önce Grey ve Manajans/JWT ile çalışan Vodafone’un bu kampanyada ‘Team Red’ ile çalışması hakkında Vodafone yetkililerinden henüz bir yanıt alamadık. Ancak başka kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre bir ajans değişikliği söz konusu. Mart ayı sonu itibariyle Vodafone’un Manajans/JWT ile yolları ayrılmış ve GSM devi Y&R portföyüne dahil olmuş durumda.

Bu ajans değişikliğinin detayları henüz açıklığa kavuşmadı ama Vodafone’un yeni CEO’su Serpil Timuray’ın Danone Türkiye Genel Müdürü’yken Young & Rubicam’le çalıştığı ve firmanın iletişim hizmetlerinin konkur açılmadan doğrudan bu ajansa devredildiği söyleniyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.