Eti üniversitelilerle ‘ETİ fest’ ile buluşuyor

Üniversitelerde bahar şenlikleri 'ETİ fest'09' ile renkleniyor. 04–22 Mayıs tarihleri arasında 10 ildeki üniversitede düzenlenecek...

28.04.2009 - 14:26 | MediaCat

Üniversitelerde bahar şenlikleri ‘ETİ fest’09’ ile renkleniyor. 04–22 Mayıs tarihleri arasında 10 ildeki üniversitede düzenlenecek ‘ETİ fest’09’ ile 300 bine yakın öğrenci 1.500 metrekarelik özel festival alanında eğlencenin tadına varacak. Festivalde bu yıla özel olarak DJ performansı ve gençlerin beğeniyle takip ettiği Nev de eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak.

Üniversiteli gençlerin bahar şenliklerine ayrı bir renk katan ‘ETİ fest’09’ ikinci yılında 10 kampüste 300 bine yakın öğrenciyi buluşturacak. 4 Mayıs’ta Trakya Üniversitesi’nde başlayacak olan ‘ETİ fest’09’ kapsamında 1.500 metrekare büyüklüğündeki bir festival alanı kurulacak ve yapılacak farklı etkinliklerle gençlerin keyifli vakit geçirmeleri sağlanacak. Özel bir DJ performansının da sergileneceği Festival’in bu seneki sürprizi ise gençlerin sevgilisi Nev olacak. Nev, 5 ilde ‘ETİ Crax Sahnesi’nde vereceği konserlerle üniversiteli gençlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Gençlerin heyecanına ve dinamizmine ortak olmak amacıyla düzenlenen ‘ETİ fest’09’ 22 Mayıs 2009 tarihine kadar devam edecek. Festival süresince gençler, birbirinden eğlenceli, heyecanlı aktivitelere katılma şansı yakalayacak ve sürpriz hediyeler kazanacaklar. “ETİ fest’09” da; ETİ Tutku Tattoo stadı, ETİ Maximus langırt ve bilek güreşi, ETİ Topkek bowling, ETİ Crax super jumper, ETİ Popkek karaoke, ETİ Wanted dj performans ve limbo, ETİ Benim’o grafiti, ETİ Form Wii Fit, ETİ Cin Segway parkuru, ETİ Browni keyif köşesi, ETİ Çikolata Keyfi fotoğraf köşesi gibi birbirinden eğlenceli pek çok etkinlik bulunacak. Trakya Üniversitesi’nde başlayacak festival sırasıyla Sakarya, Eskişehir, Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul, Trabzon ve Konya illerinde de gençlerle buluşacak. ‘ETİ fest’09’un kapanışı ise 22 Mayıs tarihinde Bolu İzzet Baysal Üniversitesi’nde yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.