MediaCat

Viyana’da bir göbek

Viyana Turizm Ofisi’nden seyahate sürreal bir bakış.

Viyana’da bir göbek

Sansüre karşı çıkmak amacıyla sanat eserlerini OnlyFans’te sergileyen, Sigmund Freud’u Decentraland’e taşıyan Viyana Turizm Ofisi, sıradışı pazarlama hamlelerine bir yenisini bir göbeği şehirde gezintiye çıkardığı altı dakikalık kısa filmiyle ekliyor.

Reklam ajansı Jung von Matt/Donau imzalı filmde spor yapan sahibini terk ederek mutluluğu aramaya koyulan göbeğin yolu Viyana’ya düşüyor. Şehri karış karış gezip tüm nimetlerinden faydalanan göbek ile sahibinin ayrılığı da çok uzun sürmüyor.

Viyana Turizm Ofisi Direktörü Norbert Kettner, “Sonu gelmeyen özsevgi, kabullenme ve beden olumlama tartışmaları arasında kaybolduğumuz bugünlerde gerçek hoşgörü anları gitgide azalıyor. Viyana kültürü vücut ideallerini yüzyıllardır sorguluyor. Özsevginin sonuçlarını kucaklama vaktidir diye düşündük. Göbek şunu idrak etmemizi sağlayan kahraman bir figür: kendinizi gerçek anlamda hoş görmek için önce kendinizi sevmeniz gerek. Utanmadan, yargılamadan” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.