Visa’dan girişimcilere çağrı

Visa Everywhere yarışmasının kazananı 50 bin euro tutarındaki büyük ödülün sahibi olacak.

01.05.2017 - 15:59 | MediaCat

Visa'dan girişimcilere çağrı

Visa Inc., ödeme sistemlerinde inovasyonu teşvik etmek amacıyla tasarlanan ve kez 2015 yılında ABD’de düzenlenen Visa Everywhere yarışmasını Avrupa’ya taşıyarak bu yıl Türkiye’nin de aralarında olduğu 19 Avrupa ülkesindeki start-up ve fintech şirketlerini yarışmaya katılmaya davet ediyor.

Bugüne kadar yaklaşık bin start-up’ın toplam 1.7 milyar dolar yatırım desteği aldığı Visa Everywhere’e başvuran adaylar Visa ile birlikte veya Visa’nın işbirliği içinde olduğu finansal kuruluşlar aracılığıyla geliştirecekleri projeyi desteklemeye yönelik 50 bin euro ödül kazanma şansına sahip olacaklar. Başarılı yarışmacılar Visa Developer Platform üzerinden Visa’nın API’lerine, teknoloji uzmanlarına ve mentörlerine erişerek fikirlerini daha da geliştirmek için destek alma fırsatına erişecekler.

Yerel Toplum, Şehirlerarası Seyahat ve Uluslararası Seyahat olmak üzere üç ana başlıkta düzenlenen Visa Everywhere’de kategorilerin birine veya üçüne birden katılmak mümkün. Avrupa’nın yanı sıra Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya ayakları da olacak yarışmanın finalistleri 26-28 Haziran’da Kopenhag’da gerçekleşecek Money 20/20 etkinliğinde düzenlenecek panelde büyük ödül için yarışacaklar.

Başvuruları 17 Mayıs’a kadar kabul eden Visa Everywhere hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, yarışmaya kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.