Tasarım eğitiminde açılımlar

21. İstanbul Grafik Tasarım Günleri başlıyor.

01.05.2017 - 17:20 | MediaCat

Tasarım eğitiminde açılımlar

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü’nün GMK Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu işbirliğiyle 1997 yılından beri düzenlediği Grafist: İstanbul Grafik Tasarım Günleri, bu yıl 3 Mayıs 2017 tarihinde MSGSÜ Sidad Hakkı Eldem Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

1997 yılından bu yana düzenlenen eğitim amaçlı etkinlik grafik tasarımcılar ile öğrencileri seminerler, atölye çalışmaları ve sergiler aracılığıyla bir araya getirerek öğrencilerin kendilerini değerlendirmelerini, deneyimli tasarımcılarla birlikte üretimde bulunmalarını, onların üretimlerini yakından görmelerini ve sorgulamalarını hedefliyor.

“Tasarım”ın daha önce görülmemiş bir hızla dönüşüme uğradığı ve disiplinlerarası bir etkinlik haline dönüştüğü günümüzde “Tasarım Eğitiminde Açılımlar” başlığıyla bu dönüşüme ışık tutmaya çalışacak Grafist 21, grafik tasarım eğitiminde ders veren, yayın yapan ya da eğitim modellerinin geliştirilmesinde katkıda bulunan eğitimcilerin yer alacakları seminer ve panellerle tasarım eğitiminin geleceğini tartışmaya açacak.

Grafist 21 hakkında detaylı bilgiye ve etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.