Bu güvercin biliyor da oynuyor!

Virgin Money, farkını dans eden güvercinle anlatıyor.

08.04.2015 - 16:11 | Ozan Mert

Bu güvercin biliyor da oynuyor!

Richard Branson‘ın Virgin grubu bünyesindeki finansal hizmetler şirketi Virgin Money, İngiltere’de yayınlanan yeni televizyon reklamında dans eden bir güvercine yer verdi. Film, pazara bankanın diğer finans şirketlerine benzemediğini anlatacak olan ve “There’s money and there’s Virgin Money” mesajını taşıyan yeni kampanyanın ilk uygulaması.

Filmdeki kuşun dans hareketleri gerçek bir güvercinin bir gün boyunca kayda alınan görüntüleri kullanılarak oluşturulmuş. Kuş, 1970’lerde İngiltere’de Jamaika kökenli müzik akımı ska’yı punk rock ile harmanlayan 2 Tone akımının meşhur temsilcilerinden The Selecter‘ın “On My Radio” isimli şarkısı eşliğinde dans ediyor.

The & Partnership bünyesindeki Londralı ajans m/SIX önderliğinde hazırlanan kampanya önümüzdeki günlerde ikinci bir reklam filmi ve ilanlarla devam edecek. İlanlarda keçi, köpek, tembel hayvan ve sincap yer alacak.

Bundan önce İngiliz GSM operatörü Three de “The Pony” reklamında meramını dans eden bir hayvanla anlatmıştı. Three’nin W+K imzası taşıyan reklam filminde bir midilli dans ediyordu.

Künye:

Reklamveren: Virgin Money
Reklam Ajansı: m/SIX
Kreatif Ekip: Danny Hunt ve Gavin Torrance
Prodüksiyon Şirketi: Rattling Stick
Yönetmen: Andy McLeod

Kaynak: Business Insider ve LBB

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.