Video reklamcılıkta yeni oyuncu: Tooplay

Tooplay yayıncılar, pazarlamacılar ve reklamcılar için oyunun kurallarını değiştirme iddiasıyla geliyor.

21.08.2014 - 17:52 | MediaCat

Video reklamcılıkta yeni oyuncu: Tooplay

Teknoloji ve reklam çözümleri sağlayıcısı Tooplay, hızla büyüyen Türkiye video reklam pazarının en yeni oyuncusu oldu. Merkezi İstanbul’da bulunan şirket reklamverenlere, ajanslara ve medya şirketlerine programa dayalı video reklam çözümleri sunuyor ve birden fazla ekranda, kullanıcı davranışlarını anlamlandırarak daha akıllı reklam kararları almalarını sağlıyor. Tooplay, Türkiye’deki diğer reklam çözümlerinin aksine; medya ajanslarının satın almasına, yönetmesine, ölçümlemesine ve dijital video/TV reklamlarını otomatik olarak düzenlemelerine olanak sağlayan tamamen programlanabilir efektif bir platform sunmayı amaçladığını söylüyor.

Tooplay, sektörün deneyimli isimlerinden Barış Doğan ve ekibi tarafından kuruldu. Barış Doğan, reklam teknolojisi alanında Türkiye’de başarılı olmuş, aralarında video reklam ağı Coolshark ve Netbook Media gibi girişimlerin de yer aldığı birçok projede yer aldı.

Platform hâlihazırda Medyanet, Milliyet, Habertürk ve UzmanTV gibi Türkiye’nin popüler medya şirketleri ve internet siteleri ile çalışıyor. Şu anda sadece Türkiye’de faaliyet gösteren şirket yakın zamanda Doğu Avrupa ve Orta Doğu gibi yeni pazarlara da açılmayı planlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.