MediaCat

Victoria’s Secret’a erkek marka elçisi

Victoria’s Secret’ın alt markası PINK, yeni cinsiyetsiz koleksiyonunu ilk erkek marka elçisi Darren Barnet ile tanıtıyor.

Victoria’s Secret’a erkek marka elçisi

Kapsayıcılık vaadinin altını doldurmaya kararlı görünen Victoria’s Secret, ilk Down sendromlu modelinin ardından ilk erkek marka elçisini görücüye çıkardı.

Markanın yeni elçisi, Netflix yapımı Never Have I Ever ile adını geniş kitlelere duyuran Darren Barnet oldu. Barnet, Victoria’s Secret’ın spor giyim odaklı alt markası PINK’in yeni cinsiyetsiz koleksiyonu için kamera karşısına geçti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Darren Barnet (@darrenbarnet)’in paylaştığı bir gönderi

PINK CEO’su Amy Hauk, Barnet’i seçme sebeplerinin “gençler ve genç yetişkinler için çok olumlu bir rol model” olması olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Cinsiyetsiz koleksiyonlarımızı genişletmeye ve markamızı geliştirmeye devam ederken, ortaklarımızın da yalnızca müşterilerimizin çeşitliliğini değil, aynı zamanda bireysellik ve özgüveni de temsil etmelerini sağlamak istiyoruz.”

Barnet ise bu işbirliğine atfettiği önemi, “Never Have I Ever’ı çekmek beni kesinlikle lise günlerime geri götürüyor ve bana genç yetişkinler olarak karşılaştığımız güvensizlikleri ve sorunları hatırlatıyor. Uyum sağlamamanın nasıl bir his olduğunu ve kim olduğunuzun desteklenip kabul görmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyorum” ifadeleriyle anlatıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.