MediaCat

Vestel’in kreatif ajans konkuru sonuçlandı

Marka yeni dönemde kreatif süreçlerini emanet edeceği ajansı belirledi.

Vestel’in kreatif ajans konkuru sonuçlandı

Vestel, yeni iletişim vizyonu doğrultusunda marka imajını yönetmek ve reklam kampanyalarını hayata geçirmek üzere Concept Reklam Ajansı ile anlaştı. Markanın duyurusunda, Concept’le yürütülecek çalışmalarda Vestel’in inovasyon ve tasarımdaki gücünü ortaya koyan ve gençlere hitap eden bir yaklaşımla ilerleneceği belirtildi. Concept’in üstleneceği yeni dönem reklam çalışmalarının 1 Nisan’dan itibaren başlayacağı bilgisi de duyuruda paylaşılan detaylar arasında.

Vestel Şirketler Grubu Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Ergün Güler yeni reklam ajansının seçimiyle ilgili şunları ifade etti: “Bu bizim için basit bir ajans konkuru değildi. Geleceğin teknolojisini üreten yenilikçi marka imajımızı en iyi anlatacak iş ortağını belirleyeceğimiz heyecan verici bir süreçti. 9 ajansın davet edildiği konkurda tüm ajansların stratejik yaklaşımlarını ve çözüm önerilerini dinledikten sonra 5 ajanslık bir kısa liste oluşturduk. Bu kısa listede yer alan Concept Reklam Ajansı gerek yaratıcılığı gerek dinamizmi gerekse heyecanıyla yola birlikte devam edeceğimiz iş ortağımız oldu.”

Vestel’in yenilenen pazarlama vizyonu doğrultusunda değişen ihtiyaçlarını ve sektör dinamiklerini göz önüne alarak değişikliğe gittiklerini sözlerine ekleyen Güler şöyle konuştu: “Yeni dönemde bizi Vestel yapan değerlere bağlı kalarak daha yenilikçi ve daha yaratıcı çalışmalara imza atacağız. 5 yıldan fazla süredir yürüttüğümüz uyumlu işbirliği ve markamızın kimliğine yaptığı katkılardan ötürü önceki ajansımız Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi‘ye de teşekkür ederiz.”

Concept Reklam Ajansı, Vestel’e marka imajı yönetimi ve reklam alanında hizmet verecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.