Vestel dijital ajansını seçti

Marka, dijital kanallardaki çalışmalarını tek çatı altında topladı.

05.06.2014 - 12:01 | MediaCat

Vestel dijital ajansını seçti

Vestel, dijital pazarlama çalışmaları için en büyük iletişim ağlarından Havas Group’a bağlı Project House’la çalışmaya başladı. Vestel, tüm dijital pazarlama çalışmalarını tek bir çatı altında toplayarak tüketicilerine tüm dijital kanallarından ‘Türkiye Vestelleniyor’ mesajı etrafında şekillendirdiği ortak bir dille ulaşacak.

Vestel Ticaret AŞ Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Ergün GülerProject House’la gerçekleştirecekleri dijital pazarlama çalışmalarında Vestel markasının genç ve dinamik kimliğini ön plana çıkaracaklarını belirten Vestel Ticaret AŞ Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Ergün Güler şöyle konuştu:

“Yaklaşık iki ay önce reklam ajansımızı değiştirdik ve yeni marka stratejimizi hayata geçirdik. Bu yeni strateji doğrultusunda tüm dijital pazarlama çalışmalarımızda da tek ajansla ilerleme kararı aldık. Öncelikle 6 ajansı davet ettiğimiz 2 aşamalı bir konkur sürecine girdik. Bu sürecin sonunda yaratıcılığı, çalışma anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla marka kimliğimize en yakın bulduğumuz ajans Project House oldu. Uzun süredir yürüttüğümüz uyumlu işbirliği ve markamıza yaptığı katkılardan ötürü bir önceki ajanlarımız Alafortanfoni ve Turkcell Global Bilgi’ye de teşekkür ederiz.”

Vestel’in dijital pazarlama çalışmaları 1 Temmuz’dan itibaren Project House imzası taşıyacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.