Veet ürünleri Koruncuk Vakfı’na bağışa dönüşüyor

30 Ekim'e kadar Watsons'tan satın alınan her Veet ürünü genç kızların üniversite hayallerine erişebilmesine katkı sağlayacak.

26.10.2022 - 10:26 | MediaCat

Veet ürünleri Koruncuk Vakfı’na bağışa dönüşüyor

Veet Türkiye, genç kızların üniversite hayallerine destek olmak için Koruncuk Vakfı ile işbirliğine imza attı.

İşbirliği çerçevesinde 30 Ekim 2022 tarihleri arasında Watsons’tan satın alınan her Veet ürünü Koruncuk Vakfı’na bağışa dönüşecek. Bağışlarla Koruncuk Vakfı tarafından desteklenen genç kızların üniversite hayallerine erişebilmelerine katkı sağlanacak.

Reckitt Sağlık İş Birimi Pazarlama Direktörü Neslihan Kama, işbirliğini, “Veet olarak kadınların hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri, özellikle konu vücutları ve kişisel bakımları olduğunda utanmadan, kalıplara sıkışmadan kendi kararlarını verebilmeleri için onları desteklemeyi amaç edindik. Bu yolda ilk adımı 2019 yılında başlattığımız #AntiPrenses kampanyamızla atarak kadınlara biçilen ‘prenses’ rolüne karşı ‘anti-prenses’ tavrını benimsedik. Toplumun dayattığı kalıpları reddederek, kadınların kendileri nasıl olmak istiyorlarsa öyle güzel olduklarını söyledik. Sonrasında da kadınları cesaretlendiren kampanyalar ve toplumsal önyargılara karşı duran tavrımızla yolumuza devam ettik. Şimdi ise bunu bir adım öteye götürerek, iş ortaklarımızdan Watsons ve Koruncuk Vakfı ile birlikte genç kızların eğitim hayatlarına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ne yazık ki kızların eğitimi noktasında halen almamız gereken çok yol var. Biz de üniversite hayallerini gerçekleştirmeleri için genç kızları destekliyoruz. İşbirliğimiz sadece bağış ile sınırlı değil. Genç kızlarımıza uzmanlar aracılığıyla özgüven eğitimleri de verecek, geleceğin güçlü kadınlarına dönüşmeleri için her zaman yanlarında olacağız” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.