MediaCat

VakıfBank yeni iletişim ajansını seçti

Bankanın yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

VakıfBank yeni iletişim ajansını seçti

Faaliyetlerini 1954 yılından bu yana sürdüren VakıfBank yeni dönemde iletişim faaliyetlerini Ogilvy PR ile yürütme kararı aldı.

Bankanın finans alanındaki faaliyetlerinin yanı sıra VakıfBank Spor Kulübü ile spor alanındaki, VakıfBank Kültür Yayınları ile de kültür sanat alanındaki iletişimini üstlenen Ogilvy PR, işbirliği kapsamında kurumsal iletişim ve lider iletişimi, marka itibar yönetimi, iç iletişim, içerik üretimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi ve kriz iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Ogilvy İstanbul Head of PR & Influence Gül Altan, yeni işbirliğini, “VakıfBank gibi köklü ve sektöründe öncü bir markanın halkla ilişkiler süreçlerinde yeni iş ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz. VakıfBank’ın finans, spor ve kültür sanattaki güçlü varlığını Ogilvy’nin yaratıcılığı temel alan bütünsel iletişim yaklaşımıyla birleştirerek önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.