Uygulamalı Pazarlama Araştırması Sertifika Programı

Galatasaray Üniversitesi - TÜAD iş birliğiyle hedef, eğitimli araştırmacı kaynağı oluşturmak.

22.10.2012 - 07:24 | MediaCat

Galatasaray Üniversitesi, SEM (Sürekli Eğitim Merkezi) bünyesinde TÜAD (Türkiye Araştırmacılar Derneği ) iş birliği ile 1 Kasım – 5 Şubat tarihleri arası sürecek Uygulamalı Pazarlama Araştırması Sertifika Programı başlatıyor.

Üniversite ve sektör arasında bilgi ve tecrübe yoluyla iş birliğini sağlamak, eğitim ile çalışma yaşamını bütünleştirmek ve nihayetinde seçkin bir “eğitimli araştırmacı kaynağı” oluşturabilmek amacıyla başlatılan programa araştırma sektörünün uzmanları tarafından pazarlama araştırmasında tüm konular ve uygulamalar ele alınacak.

Ders akışı

Dersler, Galatasaray Üniversitesi Öğretim Elemanları ve TÜAD koordinasyonuyla GSÜ öğretim elemanları ve sektörden gelen konuk eğitmenler tarafından veriliyor. 14 hafta süresince, Salı 3 saat, Perşembe 2 saat olmak üzere toplam 68 saat yapılıyor.

Ölçme ve değerlendirme

Katılımcıların başarı düzeylerini ölçmek için uygulama yapabilecekleri projeler verilerek, final notu olarak değerlendirilme yapılacak. Ölçme ve değerlendirme sistemi, tüm eğitmenlerin ortak olarak yürüteceği bir süreç çerçevesinde uygulanıyor.

Programı başarı ile tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanıyor.

Program koordinatörleri

Ogün Doğan AKYOL; Tüad Eğitim Komitesi Başkanı

Yrd. Doç. Dr. Feyza Ak AKYOL; Galatasaray Üniversitesi

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.