UPM’e altın silindir ödülü

UPM, Eylül ayında düzenlenen GAA (Amerika Gravür Birliği) Altın Silindir Ödülleri Yarışması'nda...

16.10.2008 - 12:38 | MediaCat

UPM, Eylül ayında düzenlenen GAA (Amerika Gravür Birliği) Altın Silindir Ödülleri Yarışması’nda Teknik Yenilik kategorisinde Altın Silindir Ödülü’ne layık görüldü.

UPM, Eylül ayında düzenlenen GAA (Amerika Gravür Birliği) Altın Silindir Ödülleri Yarışması’nda Teknik Yenilik kategorisinde Altın Silindir Ödülü’ne layık görüldü.

UPM, yarışmaya yeni UPM iRoll hizmet konseptiyle katıldı. “iRoll taşınabilir çözüm” adı verilen bu yeni hizmet, arıza gidermek ve baskı performansını en uygun hale getirmek için benzersiz olanaklar sunuyor. Yalnızca UPM tarafından sağlanan bu teknoloji, baskı performansı analizini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

UPM Teknik Pazarlama Direktörü Erik Ohls, konuyu şöyle değerlendiriyor: “Böylesine zorlu bir yarışta galip gelmek çok büyük bir başarı. Yarışmacılar, sektörden ve akademiden uzmanların oluşturduğu, son derece kalifiye bir ekip tarafından değerlendirildi. UPM, GAA tarafından ilk kez ödüllendirilmiyor. Daha önce de iki kez ödül almıştı. Ama ilk kez yenilikler kategorisinde ödül alıyor ki bu bizim için büyük bir gurur kaynağı.”

Gravürde bir dünya lideri

UPM, Kuzey Amerika’nın en büyük gravür dergi baskı kağıdı üreticileri arasında yer alıyor. UPM müşterilerinin Yayın kategorisinde LWC ve kuşeli kağıtlarla kazandıkları ödül, UPM kağıtlarının kalitesinin ve performansının GAA Altın Silindir Ödülü’ne layık görülmesinde önemli rol oynadı.

Erik Ohls, GAA Silindir Topluluğu Üyeliği’ne de hak kazandı ve bu onurun simgesi olarak kendisine altın bir rozet verildi. Son 30 yılda dünya genelinde 200’den az insan (şimdi biri de Finlandiya’da) bu onura layık görüldü. Söz konusu üyelik, gravür sektörüne önemli ve olağanüstü katkılarda bulunan sektör liderlerine veriliyor.

Amerika Gravür Birliği, gravür işlemini geliştirmek ve teknik başarıların tanınmasını sağlamak amacıyla her yıl Altın Silindir Ödülleri Yarışması’nı düzenliyor. Yarışma, sektörün her alanında “En İyinin En İyisi”ni seçmeyi ve teknik yenilikleri ödüllendirmeyi hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.