Trabzonspor’un ana sponsoru belli oldu

Türk sporuna ve sporcusuna destek veren Türk Telekom, sponsorluklarını yeniden yapılandırmaya...

16.10.2008 - 12:30 | MediaCat

Türk sporuna ve sporcusuna destek veren Türk Telekom, sponsorluklarını yeniden yapılandırmaya devam ediyor. Bu strateji doğrultusunda Trabzonspor’la da imza atan Türk Telekom, 2009-2010 sezonundan itibaren 5 yıl boyunca Trabzonspor’un ana sponsorluğunu üstlenecek.

Türkiye’de sporun evrensel değerlerinin gelişmesine ve dünya standartlarında sporcuların yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla Türk sporunu destekleyen Türk Telekom, grup şirketleri ile birlikte sürdürdüğü sponsorlukları yeniden yapılandırmaya devam ediyor.
Bu anlaşmalar, Türk Telekom grubunun, takım sponsorluklarını Türk Telekom ve Avea olarak devam ettirme stratejisinin bir parçasını oluşturuyor.

Türk Telekom, bu stratejinin ilk adımını Galatasaray ana sponsorluğu ile atmıştı. Şimdi de ikinci adımı Trabzonspor ana sponsorluğuyla gerçekleştiriyor.

Bu anlaşma ile Türk Telekom, 2009-2010 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere Trabzonspor’un ana sponsoru olacak. Türk Telekom ve Trabzonspor arasındaki sponsorluk anlaşması 5 yıl boyunca devam edecek.

Türk sporunun ve sporcusunun yanında yer alan Türk Telekom grubu, şu anda Türkiye’nin 4 büyük futbol takımı olan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’u Avea ile destekliyor. Grup şirketlerinden TTNET ise Milli Takımın sponsorluğunu üstleniyor.

Türkiye’de ulusal ve uluslararası pek çok spor aktivitesini destekleyen Türk Telekom grup şirketleri, futbol milli takımları, A Milli Voleybol Erkek Takımı, A Milli Voleybol Erkek ve Bayan Genç Takımı, A Milli Voleybol Erkek ve Bayan Yıldız Takımları’nın sponsorluğunu da üstlenmiş durumda. Türkiye’nin önde gelen basketbol ve voleybol takımlarına sahip olan Türk Telekom, hem bu alanlarda, hem de diğer spor dallarında genç sporcuların yetişmesi amacıyla altyapı yatırımlarını sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.