MediaCat

Yılın cıngılı ve 2013’ün en beğenilen 10 reklam müziği

‘2013’ün en beğenilen müzikleri’ araştırması MediaCat’in sosyal medya takipçileriyle yaptığı online anket sonucu belirlendi.

Yılın cıngılı ve 2013’ün en beğenilen 10 reklam müziği

MediaCat her yıl olduğu gibi bu geçtiğimiz yılın en beğenilen reklam müziklerini okurlarıyla ve takipçileriyle birlikte seçti. Haluk Kasarcı’nın hazırladığı ve MediaCat’in Şubat sayısında geniş yer bulan ‘2013’ün en beğenilen müzikleri’ araştırması MediaCat’in sosyal medyadaki takipçileriyle yaptığı online anket sonucu belirlendi. Her bir kullanıcının tek bir kez doldurabildiği ankete ilgi oldukça yoğundu.

Öncelikle MediaCat’in sosyal medyadaki 125 binden fazla takipçisinden #yılıncıngılı hashtag’i ile geçtiğimiz yılın en beğendikleri reklam müziğini belirtmeleri istendi. Gelen yanıtlar arasında en fazla belirtilen 10 reklam müziği bir online anket ile hem sosyal medya takipçilerimize hem de mediacatonline.com üyelerine gönderildi.

Yapılan değerlendirme sonucunda en çok oyu alan Model Grubu tarafından gnctrkcll için bestelenen ve seslendirilen ‘Senin Benim Bizim’ yılın cıngılı seçildi.

Büyük MediaCat ailesinin seçtiği 2013 yılının en beğenilen 10 reklam müziği (#yılıncıngılı dışındakiler alfabetik olarak) şu şekilde sıralandı:

#yılıncıngılı olmaya hak kazanan ve 2013 yılının en beğenilen reklam müziği

gnctrkcll ‘Senin Benim Bizim’, Model

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.