Aslı Günaydın’a yeni sorumluluk alanı

Unilever'de Aslı Günaydın'a bağlı bölgelerin sayısı arttı.

05.07.2013 - 13:34 | MediaCat

Unilever‘de görevini sürdüren Aslı Günaydın kariyerine Kuzey Afrika, Ortadoğu, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve Belarus bölgelerinden sorumlu medya direktorü olarak devam edecek.

Aslı Günaydın Unilever Kuzey Afrika, Ortadoğu, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve Belarus Medya Direktörü olarak atandı.Günaydın, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 2001 yılında mezun olduktan sonra kariyerine Unilever Müşteri Geliştirme bölümünde başladı. İki yıl sonra pazarlama departmanına transfer olan Aslı Günaydın, birçok farklı marka ve kategoride rol aldıktan sonra 2006 yılında ticari pazarlama müdürü olarak atandı.

Takip eden yıllarda kanal pazarlama müdürü ve modern ticaret müşteri yöneticisi görevleri ile deneyim kazanan Günaydın, 2010 yılında Unilever Türkiye’nin medya sorumluluğunu üstlendi. 2011 yılından beri Türkiye ve Orta Asya Medya Direktörü olarak yaptığı görevini başarıyla sürdürdü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.